Beylikdüzü'nün En İyi Anaokulu
Whatsapp Hattımız

Eğitim

Nurtopu Anaokulunda Eğitim Anlayışı

Beylikdüzü anaokulu ve kreşler içinde tavsiye edilen bir kreş ve anaokulu olmayı başaran Nurtopu Anaokulu her çocuğu sevgi ile kucaklıyor. Birbirinden değerli eğitim kadrosu ile çocuklar hem eğitim alıyor hem de sosyalleşiyor. Güven ve huzur ortamı içinde her bir çocuğa birey olarak değer veren bir yaklaşımla kendisini evinde hissedecek bir konfor sağlıyor.

Nurtopu Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Programı’nın temel alındığı bir eğitim anlayışı ile hareket ediyor. İnovatif düşünen, kendini iyi ifade edebilen, karşılaştıklarını sorgulayabilen, öğrenen, kendi öğrenme sürecini yönetebilen, öğrendiklerini davranışa ve okul dışındaki hayata yansıtabilen ve mutlu öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor.

Bir bireyin öğrenme sürecinin tek bir yönteme dayandırmak yetersiz bir bakış açısı olabilir. Okul öncesi eğitim faaliyetlerini ve gelişimlerini yakından takip ederek, her çocuğun bireysel özelliklerini de dikkate almak eğitimcilikte çok önemlidir. Çocukları yetiştirirken geleneksel yöntemlerden yola çıkarak, yenilikçi bakış açısıyla harmanlayıp gelişimlerine destek olmak oldukça önemlidir. Nurtopu Anaokulu Beylikdüzü dini eğitim veren anaokulları içinde de önemli bir yere sahiptir.

Sureler, hadisler, Peygamberler hayatı gibi dinin temelini oluşturan kavramlar hakkında eğitim ve öğretim veren kurum, bu eğitimin içeriğinde yer alan kıymetli bilgilerle çocukların gündelik yaşamda nasıl davranmaları gerektiğine dair adap bilgileri ile adete bir rehber gibi yol göstericiliği üstlenir.

Çocukların 3-6 yaş aralığında dışardan gelen tepkilere açık olması ve bunları hap bilgi olarak alması ebeveynleri dikkatli olmaya itiyor. Çocukların çevresi temiz, öğretmen kadrosunun iyi olduğu, tecrübeli personellerin yer aldığı, sağlıklı beslenme programının olduğu, çocuğa gündelik hayat uygulamalarını ve dini bilgileri öğretici bir şekilde aktarabilecek okullar içinde yer almasını istiyor. Teknolojik imkanları gelişmiş, sınıf mevcudu ideal sayılarda ve modern sınıflara sahip kreşler velilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İstanbul içinde hizmet veren anaokulları ve kreşler içinde büyük bir öneme sahip olan Beylikdüzü kreşler, sıraladığımız imkanların birçoğu ile buluşmanızı sağlıyor.

Bizden Kareler
Anaokulumuza ait fotoğraflar ve etkinlikler...
Anaokulu kayıtları veya sorularınız için hemen bize ulaşın!
  • Adres
    Yakuplu Mahallesi 74. Sokak No:19 Yakuplu Beylikdüzü/İSTANBUL
  • E-posta
    info@nurtopuanaokulu.com
  • Tel : 0533 681 28 23